Szukasz silników elektrycznych DC i sterowników serwo? Poznaj Ultra Robotics

Więcej informacji o ofercie dostawcy motoreduktorów.

Automatyzacja procesów logistycznych i magazynowych oraz szerokie stosowanie robotyki w najróżniejszych dziedzinach przemysłu, zmusza do poszukiwania efektywnych rozwiązań z obszaru układów napędowych i sterowania. Rodzima spółka Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu proponując między innymi dokładne sterowniki serwomechanizmów i serwonapędy od najlepszych globalnych producentów.

Przekładnie, motoreduktory oraz silniki elektryczne od najlepszych producentów

Istniejąca od przeszło dekady na rodzimym rynku firma Ultra Robotics jest dystrybutorem przekładni falowych i planetarnych, silników elektrycznych prądu stałego oraz motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych) produkowanych z wysokiej klasy surowców przez renomowanych światowych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znaleźć można produkty marki Harmonic Drive, wytwarzającej czułe kompaktowe serwonapędy charakteryzujące się nadzwyczajną żywotnością i solidnością. Opracowane przez Harmonic Drive przekładnie i napędy znajdują zastosowanie m.in. w produkcji robotów przemysłowych, układów służących do automatyzacji intralogistyki czy obrabiarek, a za sprawą możliwości ich użycia w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je też w lotnictwie, kosmonautyce i kriogenice.

Ultra Robotics jest również dostawcą produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, słynącej z najmniejszych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które charakteryzują się bogatą obsługą informacji zwrotnych, wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci oraz wysoką przepustowością, a ich wydajność utrzymuje się na pułapie 99% także przy najmniejszych gabarytach. Natomiast serwonapędy ELMO Motion Control z linii GOLD bardzo dobrze pracują w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy nagłej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza, narażeniu na silne wstrząsy mechaniczne i drgania, a także przy dużej wilgotności (nawet do 95%).

Polska firma Ultra Robotics oferuje również rozwiązania od Positec, Bodine Electric Company, Sesame Motor Corp i Eisele Antriebstechnik GmbH.

Dane adresowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]