Drukarki 3D Makerbot, Formlabs i Stratasys – prezentacja popularnych modeli

Skieruj się tu, aby zamówić profesjonalne drukarki 3D.

W asortymencie CadXpert odnajdziesz wyłącznie urządzenia od najlepszych producentów tych rozwiązań: FormLabs oraz MakerBot, których CadXpert jest jedynym dystrybutorem, a także Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znajdują się w naszej sprzedaży, pracują między innymi w technologiach: FDM, PolyJet i SLA.

Drukarki 3D Stratasys – zmniejszą koszty produkcji

Marka Stratasys jest globalnym liderem na rynku drukarek 3D. Od przeszło 3 dekad – a dokładnie od 1988 roku – zaopatruje klientów najnowocześniejsze technologie oraz maszyny. Wyliczono, że wykorzystując drukarki 3D oraz pozostałe urządzenia Stratasys można prawie o 90% obniżyć wydatki na produkcję i czas przeznaczony na proces produkcyjny. Kluczowe idee pracy specjalistów marki Stratasys to zapewnianie najlepszych możliwych usług i produktów, jak również wsparcie techniczne oraz merytoryczne. Hit sprzedażowy z asortymentu drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, zalecane dla przemysłu i biznesu. Nowością w naszym asortymencie jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielka wersja drukarek 3D do szybkiego prototypowania z fabryczną dokładnością.

Formlabs – desktopowe drukarki 3D

Kolejnym liderem produkcji drukarek 3D jest Formlabs. Czym wyróżnia się ta firma w branży maszyn do druku przestrzennego? Formlabs dostarcza niezwykle zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D oraz specjalistyczne sposoby przyrostowego wytwarzania, jak m.in. SLA i SLS. Nową propozycję w ofercie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – model desktopowy, działający w pionierskiej, autorskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która stanowi formę technologii SLA. Ten model – podobnie jak wszystkie inne urządzenia firmy Formlabs – charakteryzuje się łatwą obsługą i ergonomiczną konstrukcją. Czym nowa technologia LFS różni się od SLA? Znacznie lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją oraz prędkością druku, jak również dokładniejszym odwzorowaniem najmniejszych detali. W LFS warunki druku są utrzymane na tym samym poziomie, w związku z tym można uzyskać jednakowe makiety, co jest wyjątkowo pożądane w seryjnej, masowej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot – druk w technologii FDM

MakerBot dostarcza wysokiej klasy zaawansowane drukarki 3D, działające stosujące technologię FDM. Drukarki 3D tej marki mają rozległe zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, edukacji, biznesu i wielu innych. Najświeższy model, tj. drukarka MakerBot Method X, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To propozycja, która korzysta z materiałów dedykowane dla kolekcji MakerBot Method, ABS oraz materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze podgrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Uzyskany druk jest dokładny oraz solidny, a w toku procesu wydruku nie dochodzi do przesunięcia się warstw ani nie tworzą się odkształcenia.

Dane adresowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]