Jubiler nie tylko sprzeda Ci pierścionek, ale i naprawi Twoją biżuterię

Potrzebujesz porady jubilera Kraków? Skieruj się na obraczki.net.pl.

Wraz z zwiększeniem dostępu internetu oraz ożywieniem rynku, zmodyfikowaliśmy też nasze zwyczaje odnośnie robienia zakupów. Dzisiaj bardzo chętnie korzystamy z opcji zakupów w sieci. I chociaż w internecie można kupić prawie wszystko, wciąż jest wiele rzeczy, które zaleca się kupować w tradycyjnych sklepach. Biżuteria jest jedną z nich.

Czy warto kupować biżuterię w sklepie jubilerskim?

Zakup platynowego pierścionka, naszyjnika bądź broszki wiąże się z wyższym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy w trakcie codziennych zakupów. Dlatego, by mieć pewność, iż biżuteria spełni całkowicie nasze oczekiwania, najlepiej przyjrzeć się jej osobiście w sklepie jubilerskim. Jest mnóstwo argumentów, które przemawiają za takim działaniem. Podczas zakupów w sklepie jubilerskim, zwłaszcza jeśli zamierzamy nabyć pierścionek czy też obrączki ślubne, mamy możliwość przymierzyć biżuterię i przekonać się jak faktycznie będzie się ona prezentować na naszej dłoni. Jeśli z kolei zauważymy design pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale będzie on zbyt luźny bądź za ciasny, jubiler na naszą prośbę dostosuje go do właściwego rozmiaru albo wykona nowy. Innym atutem zakupów bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest możliwość skorzystania z kompetentnej pomocy złotnika. Pokażeon, które kamienie szlachetne będą pasować do naszej karnacji, poradzi nam jak dopasować odpowiedni kruszec, zaprezentuje aktualne trendy we wzornictwie, a osobom kupującym biżuterię na prezent podpowie, co teraz daje się na komunię, ślub czy imieniny.

Inne usługi jakie świadczy jubiler?

Sklepy jubilerskie nie tylko prowadzą sprzedaż swoich wyrobów złotniczych, ale również pełnią inne usługi. Reperacja zniszczonej biżuterii jest najważniejszą z nich. Jeśli odpadł nam kryształek z kolczyka bądź zerwał się naszyjnik, jubiler ekspresowo i po mistrzowsku zreperuje go w swoim zakładzie. Przerobi także obwód bransoletki, gdy dostaniemy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto posiadał inny rozmiar palca. Na naszą prośbę jubiler wygraweruje też na pierścionku czy zawieszce datę, podziękowania, gratulacje albo inną istotną dla nas treść. Z kolei jeżeli chcemy obdarować kogoś unikatowym prezentem, ewentualnie mamy własny pomysł na wisiorek lub broszkę, możemy powierzyć jubilerowi stworzenie biżuterii według naszego szkicu. A jeżeli w szkatułce trzymamy zbędną lub niekompletną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, zabierzmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym prowadzony jest skup metali szlachetnych.

Dane adresowe:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]