Klasyczne kolczyki z cyrkoniami

Dowiedz się, gdzie zamówić kolczyki z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami to stylowy dodatek dla każdej Polki. Te szlachetne ozdoby doskonale komponują się z elementami wyprodukowanymi ze srebra. Przyjrzyjmy się zatem, w jaki sposób dobierać dodatki z cyrkoniami.

Nie masz pomysłu na prezent – kup kolczyki z cyrkoniami

Cyrkonie to sztuczne imitacje naturalnych klejnotów, mające niepowtarzalne cechy wizualne. Mienią się w słońcu kryształowym blaskiem, są odpowiednio polerowane oraz pozbawione jakiegokolwiek zabarwienia. Ich wygląd wspaniale imituje naturalne kryształy, sprawdzają się więc jako detal zdobniczy. Produkowane są też wielobarwne odmiany cyrkonii – dzięki dodaniu różnych komponentów można uzyskać następujące kolory: niebieski, bordowy, seledynowy, brunatny. Najczęściej wyrabia się kolczyki z cyrkoniami, ponieważ nadają się na każdą okazję – jako prezent z okazji rocznicy ślubu lub na Mikołajki.

Gdzie kupimy kolczyki z cyrkoniami

W jubilerstwie szeroko stosuje się cyrkonie, najczęściej w połączeniu ze srebrem. Te piękne kamienie są zahartowane i niewrażliwe na czynniki mechaniczne, co sprawia, że znakomicie pasują do srebrnych pierścionków, tzw. nausznic oraz naszyjników. W jakich sklepach możemy zakupić biżuterię z cyrkoniami? Ogromny asortyment proponują sklepy internetowe, gdzie możemy zobaczyć śliczne kolczyki z cyrkoniami i pierścionki w różnych wariantach i atrakcyjnych cenach. Wystarczy parę kliknięć i mamy upragnioną i piękną biżuterię. Nabywcy często zamawiają proste kolczyki, ale także te obficie upstrzone cyrkoniami.