Kolczyki na biglach – komfort i elegancja

Zamów kolczyki na biglach na www.bizutik.pl/kolczyki/bigle.

Biżuteria to nie tylko ozdobne minerały i metale. Istotne są wszak zarówno ich wzory, ale też względy praktyczne – kolczyki, których nie używa się komfortowo z pewnością rzadko będą wyjmowane z opakowania. Dlatego kupując biżuterię warto dowiedzieć się, jaki typ zapięcia posiadają. Różnorodność zapięć jest rzecz jasna wielka – wciągane, sztyfty czy bigle. Który typ będzie trafionym rozwiązaniem? Warto między innymi wybrać kolczyki na biglach – są wszak komfortowe oraz doskonale się prezentują.

Wybierz odpowiednie kolczyki na biglach

Kolczyki na biglach polecane są przede wszystkim dla kobiet o lekko kwadratowej twarzy – są wysokie, więc dodają twarzy ostrości. Bardzo dobrze będą się też prezentowały na owalnej buzi – szczególnie, jeżeli wybierzemy kolczyki z biglami z długimi ozdobami. Warto rzecz jasna nadmienić, iż kobiety o nieco odmiennej buzi również mogą zakładać kolczyki na biglach – wystarczy, że wybiorą właściwy model.

Kamienie na biglach ze szlachetnymi minerałami

Kolczyki na biglach produkowane są z różnych kamieni – to zależne jest od kosztów ich wydobycia i fantazji złotnika. Największym zainteresowaniem cieszą się niewątpliwie kolczyki na biglach z topazami, kryształami i minerałami syntetycznymi – między innymi z chalcedonem. Jakie warto kupić? To rzecz indywidualnych preferencji – czasem korzystniej prezentować się będą kolczyki z turkusem, kiedy indziej lepiej zda egzamin minerał syntetyczny, zatem zakup kolczyków warto przeanalizować samemu.

Dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]