Kolczyki z bursztynem – dobre strony

Dowiedz się więcej o kolczykach z bursztynem.

Bursztyn to jeden z najczęściej używanych przez jubilerów materiałów. Pomimo biegu lat, wciąż jest często wybierany przez klientów szukających uniwersalnych ozdób. Dobrze również napisać o kosztach jego zakupu – mimo że kiedyś był naprawdę drogi, dziś na pierścionki oraz kolczyki z bursztynem jest w stanie pozwolić sobie każdy klient. Ze względu na powszechność podobnej biżuterii warto napisać kilka słów o tym, jak dbać o bursztyn, by posłużył jak najdłużej oraz o tym, gdzie powinniśmy kupić kolczyki z bursztynem.

Długie życie kolczyków z bursztynem

Bursztyn to dość delikatny materiał, więc nietrudno go uszkodzić. Z tego względu kolczyki z bursztynem należy myć delikatną szmatką – najlepiej irchą. Nigdy nie używajmy też detergentów – potrafią one zepsuć ten kamień. Zdecydowanie lepiej zda egzamin normalna woda, w razie poważniejszych zabrudzeń z odrobiną mydła. Ważne jest także to, jak trzymamy pierścionki i kolczyki z bursztynem. Nie używajmy twardych pudełek, zastępując je pojemnikami wyścielanymi od wewnątrz delikatną tkaniną.

Kolczyki z bursztynem – w jakich miejscach kupować?

Kilka lat temu jedynym wyjściem dla zamierzających nabyć pierścionki z bursztynem okazywała się pomoc złotnika. Obecnie można zrobić to jeszcze wygodniej niż wtedy – zwyczajnie logując się do sieci. Na e-zakupy dobrze zdecydować się również z innego powodu – są bowiem dużo bardziej komfortowe. W sieci mamy również szansę przejrzeć katalogi rozmaitych sprzedawców a potem wybrać te kolczyki z bursztynem, które najbardziej przypadną nam do gustu.

Dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]