Korkownice, etykiety, korki – akcesoria do alkoholu

Chcesz kupić akcesoria do alkoholu? Kliknij tutaj.

Samodzielny wyrób trunków alkoholowych, niegdyś bardzo popularny, dziś wraca do łask. Do poszukiwań skłaniają nas nie tylko względy finansowe (nalewki przyrządzane samodzielnie są znacznie tańsze niż te ze sklepu), ale także możliwość wytworzenia napojów według naszych upodobań, skłonność do eksperymentów i satysfakcja jaka płynie z picia swoich alkoholi. Większość osób, które na własną rękę wyrabiają domowe napoje, wybiera cydr, nalewki, wino bądź piwo, chociaż nie brak również wielbicieli tradycyjnego bimbru. Jednak niezależnie od tego, w jakich napojach się specjalizujemy, powinniśmy zaopatrzyć się w stosowne akcesoria.

Jakie akcesoria do alkoholu są kluczowe?

Produkcja alkoholu w domu nie byłaby możliwa bez naczyń i akcesoriów do prowadzenia fermentacji – odpowiednich korków, balonów, rurek czy pojemników. Poza tym do każdego typu alkoholu potrzebne są inne akcesoria – w przypadku wina jest to m.in. prasa do owoców, zaś dla piwa – chłodnice i kotły. Do rozlewania alkoholi niezbędne są z kolei takie akcesoria jak korkownica lub kapslownica. Na tym jednakże spis potrzebnych akcesoriów się nie kończy, jako że butelki z napojami wypada stosownie oznaczyć.

Akcesoria do alkoholu – kapturki termokurczliwe i etykiety na butelki

Etykiety na bimber bądź inne domowe alkohole możemy sporządzić samemu. Znacznie przyzwoiciej będą się natomiast prezentować butelki z dekoracyjnymi etykietami na wódkę i chroniącymi korek kapturkami, które możemy zaserwować podczas towarzyskich imprez albo bez wahania podarować bliskim jako prezent. Szczególny wariant takich akcesoriów to etykiety weselne, które służą do ozdabiania nie tylko na własnych alkoholi, ale również tych kupionych w sklepie i zaakcentować tym sposobem charakter przyjęcia.

Dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]