Opakowania szklane w hurcie – dla kogo taka usługa?

Z aktualną ofertą hurtowni opakowań szklanych zapoznasz się na superbutelki.pl.

Produkcja artykułów spożywczych jest sektorem gospodarki, który tak długo jak będzie istnieć ludzkość nie wstrzyma działalności. Pomimo tego, że większością rynku produktów spożywczych rządzą ogromne koncerny, jest to również branża, w której wyśmienicie radzą sobie niewielkie przedsiębiorstwa, o ile trafią do klienta ze swoim smakowitym, ekologicznym lub niszowym wyrobem. Gotowa do sprzedaży żywność musi zostać zabezpieczona tak, aby wyrób jak najdłużej zachował zdatność do spożycia, a więc np. w butelki oraz słoje ze szkła. Plusem takich opakowań jest to, iż są mniej szkodliwe dla środowiska, gdyż można je recyklingować.

Butelki oraz słoiki w hurcie najlepiej od rodzimego dostawcy

Oczywiste jest, że oferty adresowane do odbiorcy indywidualnego różnią się znacznie ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten ostatni, nawet jeśli jest niewielką manufakturą wytwarzającą takie artykuły, jak np. oliwę, marmolady czy smalec na kanapki, będzie zużywać rok w rok nie kilkuset pojemników ze szkła, lecz ilości daleko przewyższające liczbę paru tysięcy sztuk. Zakup butelek i słoików w hurcie jest tym samym dla niego zarówno formą zmniejszenia wydatków, gdyż zamawiając towar w dużych ilościach z reguły można oczekiwać znacznego rabatu od dostawcy, ale również oszczędnością na kosztach transportu, bo jednym zamówieniem można zaspokoić zapotrzebowanie firmy nawet na wiele miesięcy. Cena hurtowego kupna opakowań ze szkła dostrzegalnie zmniejszy się, gdy zamówimy je u rodzimego hurtownika słoików oraz butelek. W ten sposób także otrzyma opakowania o wiele szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – tu nabędziesz słoiki oraz butelki w paletach

Hurtownicy opakowań ze szkła mają w swoim asortymencie przeróżnego kształtu i objętości butelki ze szkła (doskonałe do przechowywania wina, piwa czy soków) i słoje. Dowożone są one do odbiorcy na paletach zawierających – zależnie od objętości opakowań – po 400, 1300, a nawet 3200 sztuk wybranego opakowania. Firmy posiadające własne samochody transportowe mogą też odebrać nabyty towar bezpośrednio z magazynu sprzedającego. Wraz z butelkami oraz słoiczkami hurtowo można także nabyć odpowiadającą ilość innych potrzebnych elementów, jak kapsle, korki czy nakrętki dopasowane do danego rodzaju opakowania.

Dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]