Praktyczny i estetyczny słoik z kranikiem

Jeśli potrzebujesz słoików z kranikiem, odwiedź tę stronę.

Od wielu lat trwa nawrót popularności słoików. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do nabywanych w sklepie lub przygotowywanych własnoręcznie przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania różnych deserów i napojów. Wielkim zainteresowaniem cieszą się ponadto duże Słoje z kranikiem, posiadające mnóstwo zastosowań. Jak możemy je zastosować? Kiedy przyda się słoik z kranem? Z jakiego powodu przynajmniej jeden egzemplarz warto mieć w każdym domu?

Słoik z kranikiem do domowych trunków

Jednym z atutów słoików z kranikiem jest to, iż doskonale nadają się one do produkcji domowych napojów – takich jak nalewki i likiery. Słoiki mają duże pojemności (zwykle są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia wykonanie dosyć dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia, zaś dzięki kranikowi bez problemu przelejemy gotowy napój do butelek, łatwo i błyskawicznie usuwając zużyty surowiec bez potrzeby korzystania filtrów i wężyków.

Słoje z kranikiem do serwowania

Słój z kranem wspaniale prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To powoduje, że chętnie jest on wykorzystywany do podawania napojów – zwykle podczas rodzinnych uroczystości bądź przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranikiem wyśmienicie sprawdzi się zarówno podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przyda się do serwowania soków, lemoniad, oranżad oraz kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, drinków lub wina. Jego plusem jest również to, że kranik uniemożliwia dostanie się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]