Przechowywanie domowych nalewek – balon do wina

Dowiedz się, gdzie zamówić baniak do wina.

Balon do wina to znakomity upominek dla bliskiej osoby bądź praktyczne miejsce do składowania trunków domowej roboty. Jakie pojemności posiada gąsior do wina? Do czego można go jeszcze użyć?

Balon do wina – niecodzienny prezent

Dostępny w sklepach gąsior na wino występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako nietypowy prezent dla znajomych – baniak do wina wypełniony domowej roboty trunkiem można podarować z okazji jubileuszu, imienin, rocznicy ślubu, urodzin bądź zakończenia studiów. Dwulitrowe pojemniki na wino to również perfekcyjna ozdoba stołu w trakcie rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – wesela, 18 urodzin, złotych godów i nie tylko – dzięki niemu trunek jest należycie wyeksponowany! Wykonany z troską o najmniejszy detal balon na wino wspaniale sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon na wino – chroń domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak do wina o 5-litrowej pojemności doskonale sprawdza się jako miejsce do przechowywania znacznej ilości trunków. Takie zbiorniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Planujesz przyjęcie weselne i chciałbyś poczęstować gości własnoręcznie wykonanym smakowitą nalewką owocową albo winem? Dzięki baniakom do wina bez problemu przeniesiesz pyszne trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych butelek. Pięciolitrowe baniaki na wino wykonane są z grubego, wytrzymałego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]