Robisz wino domowe? Przydadzą Ci się etykiety na butelki

Kup etykiety na wódkę weselną na superbutelki.pl.

Obyczaj dawania prezentów na różne okazje praktykowany jest od setek lat i od samego jego źródła jednym z najchętniej wręczanych i, oczywiście, równie entuzjastycznie akceptowanych podarunków, jest alkohol. Mnóstwo ludzi nie potrafi wyobrazić sobie, żeby nie zabrać butelki na ślub, urodziny lub osiemnastkę. Jak jednakże wyróżnić się z tłumu, gdy inni goście pomyślą o tym samym?

Etykiety butelki – alkohol jako niecodzienny prezent od nowożeńców

Na weselu trunki nie tylko są postawione na stołach, ale również dość często młoda para dają w prezencie swoim gościom butelki z alkoholem po zakończeniu imprezy. Taki prezent jest traktowany jako forma wdzięczności za przybycie na ślub. Lecz takie butelki z wódką mogą także przerodzić się w ciekawą pamiątkę, której rodzina i znajomi nie wyrzucą nawet wtedy, gdy będzie już pusta. Trzeba spersonalizować butelkę, a można uczynić to nabywając etykiety na wódkę weselną, na których można umieścić informację o podziękowanie za przybycie, imionach Państwa Młodych czy miejscu i dniu wesela. Etykiety weselne można kupić w przeróżnych wzorach i kolorystyce, dlatego bez trudu można kupić te, które będą pasować do stylu, w którym urządzane jest wesele. Sam tekst na etykiecie zależy już tylko od imaginacji zamawiającego. Naturalnie spersonalizowane etykiety na wódkę i inne napitki wyskokowe można wykorzystać nie tylko przy okazji wesela – są doskonałe na wyróżnienie się na wieczorze kawalerskim czy przyjęciu imieninowym.

Ozdabiaj domowe trunki ciekawymi etykietami na butelki

Etykietami z indywidualnym nadrukiem można oznaczać butelki w domowej piwniczce. Jeśli na własną rękę wytwarzasz soki, wina bądź nalewki, a potem dzielisz się nimi z kolegami czy też rodziną przy rozmaitych okazjach, możesz przystroić je wymyślnymi etykietami, które znacznie podniosą estetykę prostej butelki. Oprócz tego flaszki można też oznaczać przy użyciu wielobarwnych kapsli i kapturków termokurczliwych.

Dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]