Długie kolczyki – dopełnienie wieczorowej kreacji

Chcesz kupić kolczyki długie? Skieruj się tu.

Elegancka biżuteria wspaniale podkreśla prawdziwe piękno wszystkich kobiet i sprawdza się w przeróżnych sytuacjach – można ją założyć do pracy, romantyczne rendez vous we dwoje czy też na wielkie wesela. Jak dopasować długie kolczyki w zależności od rodzaju urody?

Kolczyki długie – wysmuklają twarz i szyje

Długie kolczyki pasują do najrozmaitszych typów urody – mogą je zakładać panie o delikatnych konturach twarzy, jak i te z wyraźnie uwydatnionymi kośćmi policzkowymi. Wszystko jest zależne od rezultatu, jaki chcemy ostatecznie uzyskać. Kolczyki o długości co najmniej dwa centymetry doskonale wysmuklają szyję oraz wyszczuplają twarz, a specjalne ku temu właściwości posiadają wzory kolczyków o pociągłym, a przy tym cienkim kształcie, np. w formie pałek bądź listków. Modne są również wiszące kolczyki w kształcie subtelnych łańcuszków, które pięknie prezentują się na uszach i stanowią subtelny akcent, który nie wybija się na pierwszy plan stylizacji. Za sprawą dobrze dobranej biżuterii całe ciało nabiera wrażenia lekkości i staje się wizualnie wyszczuplone. Długie kolczyki mogą także mieć kształt kół – te modele nie wysmuklają szyi, ani nie uwydatniają konturów twarzy, skorzystają z nich zatem kobiety, które dążą do uzyskania łagodniejszego wydźwięku stylizacji.

Na jakie okazje możemy nosić długie kolczyki?

Kolczyki długie sprawdzą się zarówno na co dzień oraz na specjalne okazje. Będą idealnym dopełnieniem szykownej kreacji, ubranej na przykład na zabawę szkolną, Sylwestra bądź ślub koleżanki. Na romantycznej randce najlepiej zaprezentują się tymczasem wiszące kolczyki złocone z cyrkoniami, których niesamowity blask z pewnością urzeknie partnera. Śliczne kolczyki srebrne z lazurowymi kamieniami zaakcentują niebieską barwę oczu, a pozłacane pałeczki będą wspaniale współgrać z pozostałymi elementami biżuterii. Na co dzień można z kolei zakładać długie kolczyki w postaci liści – są niezobowiązujące oraz znakomicie uwydatniają charakter casualowych stylizacji. Dobrą propozycją na biżuterię do pracy są długie kolczyki srebrne z perłami – to symbol ponadczasowej wytworności.

Dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]