Klasyczne czy z oczkiem – wybieramy srebrne pierścionki

Sprawdź, gdzie zamówić pierścionki.

Srebrne pierścionki to symbol ponadczasowej elegancji. Dodatki stworzone z tego niezwykłego kruszcu musi posiadać w swojej kolekcji każda szykowna kobieta. Przekonajmy się więc, czym charakteryzują się te szykowne pierścionki, stanowiące najlepszą dekorację damskiej dłoni.

Srebrne pierścionki – jaka próba jest najbardziej popularna?

Najwyższa zawartość srebra to 999, aczkolwiek wtedy srebro staje się stopem miękkim, nieodpornym na wszelkie zarysowania i jako pierścionek może szybko nabawić się defektów. U jubilera kupimy więc najpopularniejsze srebrne pierścionki produkowane z surowca 925. Możemy zdecydować się na pierścionek klasyczny lub trochę zaszaleć. Te najbardziej oryginalne ozdobione są ametystami, szmaragdami, szafirami, a także diamentami. Zaletą biżuterii wykonanej ze srebra jest opcja – jeśli będzie taka konieczność – poddania ich korekcie wielkości, w czym specjalizują się wykwalifikowane zakłady złotnicze. Pamiętajmy też o regularnym nabłyszczaniu pierścionków, żeby prezentowały się doskonale przez długie lata.

Czy w sklepach internetowych znajdziemy wyjątkowe srebrne pierścionki?

Szlachetną biżuterię kupimy u każdego jubilera. Zamiast jednak wydawać majątek w tradycyjnych salonach, warto poszperać też w Internecie, gdzie ceny są nawet o 10 procent lepsze. Dostaniemy tam srebrne pierścionki w rozmaitych rozmiarach, wysadzane szlachetnymi kamieniami. Nie trzeba nawet wychodzić z domu, a w razie potrzeby mamy prawo odesłać zakup z powrotem. Takie sklepy online to bogaty wybór i mnóstwo zabawy dla każdej kobiety.