Wybierz najpiękniejsze srebrne kolczyki

Szukasz kolczyków? Koniecznie odwiedź tę stronę.

Jednymi z najchętniej wybieranych przez Polki akcesoriów są bez wątpienia srebrne kolczyki. Są idealne na każdą okoliczność – niezwykle huczną i w luźniejszym klimacie. Zobaczmy dlaczego są tak rozchwytywane i gdzie można je dostać.

Srebrne kolczyki – na które się zdecydować

Srebrne kolczyki można znaleźć w rozlicznych formach. Najczęściej kupowane są lekkie wkręty, które sprawdzą się na różne wydarzenia, są skromne, ale jakże stylowe. Równie popularne są wiszące dodatki, które wspaniale podkreślają sylwetkę. Sprzedawane jako ozdobione drogocennymi kamieniami albo całkowicie proste. Błyskotki wykonane ze srebra nie wywołują podrażnień uszu, co niejednokrotnie ma miejsce w przypadku błyskotek z tworzyw sztucznych. Najbardziej gustowne kolczyki wykonano techniką oksydowania, więc dobierając je zwróćmy uwagę na cechy probiercze oraz sposób ich wykonania.

Srebrne kolczyki – jak dbać żeby były zawsze jak nowe

Żeby srebrne kolczyki ciągle wyglądały nienagannie, musimy dobrze je pielęgnować i systematycznie usuwać śniedź. Należy wycierać je co jakiś czas delikatną ściereczką wykonaną z miłego w dotyku materiału, używać specjalne środki nabłyszczające, a nieużywane kolczyki trzymać w szczelnych woreczkach. Nie sprawdzajmy natomiast przestarzałych metod pielęgnacji, typu pasta do zębów czy ocet. Tego typu środki niezwykle podrażniają miękką powłokę metalu szlachetnego.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Największy wybór biżuterii znajdziemy na pewno w e-sklepach, które zapewniają szybką dostawę i rozmaite obniżki cen. Poza tym zakupy w internecie to niebywały komfort, który zapewne docenią w szczególności zabiegane panie domu.