Kurs rysunku – zajęcia dla dzieci i dorosłych

Wakacyjny kurs rysunku - sprawdź informacje o ofercie na domin-krakow.pl.

Kochasz rysować i chciałbyś zdobyć nowe umiejętności? A może myślisz o studiach i pragniesz zdać egzamin na Wydział Architektury na Akademii Sztuk Pięknych? Zgłoś się na kompleksowy kurs rysunku, który pozwoli Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse na studia na wybranej uczelni w kraju lub za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują życzliwą atmosferę i najlepsze efekty nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej w każdy dzień, a także porad online.

Wakacyjny kurs rysunku – kto powinien skorzystać?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony dla entuzjastów, którzy chcą dostać się na artystyczne kierunki studiów, jak np. grafika lub malarstwo. Z tego rodzaju kursów korzystają również osoby zainteresowane architekturą wnętrz, wzornictwem przemysłowym czy digital designem. Znakomitym pomysłem na wykorzystanie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które umożliwiają opanowanie nowych umiejętności w krótkim czasie. Oferta szkoły rysunku to także kurs rysunku architektonicznego, kurs przygotowujący na ASP, rysunek dla młodzieży 13-16 oraz digital painting. Każdy znajdzie warsztaty stosowne do własnych zainteresowań.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – czy warto wziąć w nim udział?

Myślisz o warsztatach przygotowujących do studiów? A może pragniesz zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala rozwijać zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co z pewnością zaprocentuje w przyszłości. Warsztaty prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a kompetentni nauczyciele nie tylko doradzają, ale również inspirują. Zapisz się na kurs rysunku!

Dane adresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]