Myślisz o studiowaniu architektury? Zapisz się na kurs rysunku architektonicznego

Kurs rysunku architektonicznego - w tym miejscu znajdziesz aktualną ofertę.

Architektura od wielu lat jest jednym z najbardziej prestiżowych kierunków na krajowych uczelniach. Na jego ogromne uznanie wpływa dużo czynników – głównie fakt, że są to niezwykle ciekawe studia oraz szansa na i angażującej pracy po ich zakończeniu. Żeby dostać się na architekturę trzeba jednakże nie tylko wykazać się znajomością najistotniejszych reguł rządzących tą dziedziną, ale również umiejętnością rysowania. Jeśli nią nie dysponujemy, przed egzaminami dobrze jest zgłosić się na kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – czego się nauczymy?

Uczniowie, którzy zapisują się na kurs rysunku architektonicznego otrzymają kompleksowe przygotowanie do egzaminu na studia. Oferta jest skierowana do osób posiadających przynajmniej podstawowe umiejętności rysowania. Zajęcia trwają cztery godziny zegarowe. W tym czasie prowadzący przekazuje kursantom praktyczne wiadomości dotyczące perspektywy i kompozycji, jak również architektonicznych zagadnień, takich jak wizualizacja terenów zielonych. W czasie szkolenia przyszli studenci architektury pracują nad jednym rysunkiem, a prowadzący wspomaga ich w przygotowaniu pracy, która zostanie pozytywnie oceniona przez komisję na uczelni.

Kurs architektury – ćwiczenia praktyczne i historia sztuki

Kurs rysunku architektonicznego to nie tylko lekcje rysunku, ale także wskazówki zawodowców pozwalające przygotować się należycie do egzaminów – m.in. na temat tego, jak sporządzić solidne portfolio na każdy uniwersytet (na przykład te w Krakowie, Lublinie, Łodzi, Wrocławiu lub za granicą). Chętni mogą podejść do próbnego egzaminu, w trakcie którego doświadczą tego, co czeka ich w niedalekiej przyszłości. Szkoły rysunku prowadzą także dla swoich uczniów zajęcia z historii sztuki – te wiadomości okaże się nieodzowna na egzaminie i podczas studiów.

Dane adresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]