Chcesz gotować jak szef kuchni? Dołącz do warsztatów kulinarnych

Skieruj się tu, jeżeli interesuje Cię aktualna oferta kursu kulinarnego.

Uczestnictwo w warsztatach kulinarnych to prosta droga do zdobycia nowych umiejętności – nauczenie się podstaw gotowania, przyswojenie sobie właściwych technik produkcyjnych oraz tajników najrozmaitszych receptur. Do kogo adresowana jest oferta? Dlaczego warto skorzystać z warsztatów kulinarnych?

Warsztat kulinarny – dla amatorów oraz wykwalifikowanych szefów kuchni

Umiejętności gotowania nie zyskuje się z dnia na dzień – prawdziwy mistrz przeznacza wiele czasu na poznanie sekretnych przepisów i doskonalenie swoich kwalifikacji. Jeżeli chcesz podążać śladami najlepszych, zapisz się na warsztaty kulinarne i skorzystaj z wiedzy wykwalifikowanych kucharzy, którzy poznali tajniki sztuki kulinarnej, a teraz przekazują je nowym adeptom. Oferta adresowana jest do rozmaitych grup odbiorców – zarówno do tych, którzy chcą podnieść posiadane już kwalifikacje, ja i do amatorów, którzy zaledwie zaczynają swoją przygodę z kuchnią. Warsztaty kulinarne zapewniają dużą różnorodność tematyczną – można wziąć udział w zajęciach z kuchni fit, doskonalić przyrządzanie tortów, deserów i innych słodkich produktów, poznawać przepisy wegetariańskie, a także uczyć się przygotowywać smakowite steki wołowe.

Pogłębiaj swoje umiejętności kulinarne!

W jaki sposób przebiega warsztat? Warsztaty kulinarne zostały podzielone na dwa etapy – szkolenie praktyczne oraz teoretyczne. Wprowadzenie teoretyczne skupia się na wyjaśnieniu podstawowych czynności, z kolei etap praktyczny jest całkowicie poświęcony nauce przyrządzenia wybranych dań. Kursanci wszystkie dania przyrządzają własnoręcznie, uczą się także sztuki prezentacji potraw na talerzu, a wszystko przebiega w obecności zawodowców. Marzysz, by pozyskać nowe umiejętności kulinarne i serwować swoim znajomym pyszne potrawy? Jeżeli szukasz skutecznych warsztatów kulinarnych prowadzonych z naciskiem na praktykę, skorzystaj z warsztatów oferowanych przez profesjonalnych kucharzy, którzy posiadają spore doświadczenie zawodowe.

Dane adresowe:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]