Flobo – aplikacja do automatycznego księgowania przelewów z modułem windykacji

Tutaj otrzymasz szczegółowe wiadomości dotyczące automatycznego księgowania przelewów.

Prowadzący własne firmy cały czas szukają narzędzi, które pomogą im w łatwy sposób zmniejszyć koszty działalności, a jednocześnie zredukować czas przeznaczany na wykonywanie części procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie przelewów, ale także obsługuje windykację zaległych należności.

Automatyczna obsługa należności poprzez połączenie z usługą mass collect banku

Automatyczna obsługa należności poprzez aplikację Flobo możliwa jest dzięki integracji tego narzędzia z programem fakturowym oraz rachunkiem bankowym firmy. Flobo czerpie informacje o wydanych fakturach, a następnie monitoruje czy przyszły wpłaty od kontrahentów. Integracja z usługą mass collect banku, w którym firma ma rachunek, pozwala aplikacji na odróżnienie poszczególnych płatników, ponieważ każdy z nich posiada przypisany unikalny numer rachunku bankowego, na który wpłaca należności. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę z uciążliwego obowiązku manualnego księgowania płatności, co pozwala mu skupić się na wykonywaniu pozostałych istotnych dla powodzenia firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności spełni oczekiwania nie tylko ogromnych podmiotów, ale również i tych niewielkich, które w ciągu miesiąca wystawiają około 100 dokumentów księgowych. Flobo ma jeszcze jedną użyteczną funkcję, niesłychanie przydatną dla tych przedsiębiorców, którzy nieustannie borykają się z nieterminowymi klientami – to moduł automatycznej windykacji.

W jakich przypadkach przyda się Flobo – robot do automatycznej obsługi należności

Nie jesteś przekonany czy robot Flobo to użyteczne rozwiązanie dla przedsiębiorstwa, które prowadzisz? Flobo dostarcza kilka rodzajów automatycznej obsługi należności, wśród których odnajdziesz tę, która idealnie zaspokoi Twoje wymagania. Ten robot bez problemu obsługuje przelewy z tytułu abonamentów, w związku z tym doskonale sprawdzi się w uczelniach językowych lub prywatnych, innymi słowy tam, gdzie uczniowie opłacają czesne. Flobo przyda się także hotelom, pensjonatom, a nawet biurom turystycznym – aplikacja obsłuży płatności od klientów, nie tylko te jednorazowe, ale i dokonywane w określonych transzach. A co z podmiotami świadczącym przeróżne usługi? Gdy firma za zrealizowanie usługi żąda wcześniejszej opłaty, Flobo będzie kontrolować przelewy do klientów i przekazywać do realizacji wyłącznie opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]