Wyprawy w góry – kto może w nich uczestniczyć?

Aktualna oferta wypraw w góry.

Lubisz sporty ekstremalne oraz kop adrenaliny? Jeżeli jesteś czynnym podróżnikiem doceniającym solidnie przygotowane i bezpieczne eskapady pod opieką zawodowych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – również dla średniozaawansowanych turystów

Zapraszamy na wyprawy, których celem są pasma górskie nieomal każdego kontynentu. Oferta skierowana jest do pasjonatów turystyki górskiej, zarówno firm, jak i klientów indywidualnych, którzy uwielbiają czynne spędzanie urlopu i mogą się pochwalić umiarkowanym doświadczeniem w tego typu wyprawach. Żeby partycypować w wyprawie nieodzowna jest świetna sprawność fizyczna, jak również dobry stan zdrowia. Organizowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na trzy typy o odmiennym szczeblu trudności – trasy bardzo wymagające, wymagające i na poziomie umiarkowanym. Ostatni wariant to propozycja dla turystów wyróżniających się sprawnością fizyczną, które uczestniczyły już w wyprawach na szczyty gór leżących wyżej niż 4000 m n.p.m. Wysokim stopniem trudności charakteryzują się trasy bardzo wymagające, które przeznaczone są dla osób o ogromnych umiejętnościach i ponadprzeciętnej tężyźnie fizycznej.

Czemu powinieneś zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują silne doznania. Pozwalają jednocześnie wcielić w życie marzenia i poznać swoje reakcje w niecodziennych okolicznościach. Firma korzysta z kompetentnych przewodników oraz liderów znających naturę górskiego terenu, ale również chętnie dzielących się swoimi umiejętnościami z członkami ekspedycji. Potrafią oni również zminimalizować potencjalne zagrożenie w skomplikowanych przypadkach. W ofercie Exploruj.pl znajdziesz wyprawy m.in. na pasmo Pirin, w Himalaje i Alpy.

Dane adresowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]