Blacha trapezowa – na dachy garaży i budynków gospodarczych

Nie szukaj już więcej! Tu kupisz trapez na dach.

Blachy trapezowe na dach tworzą mocne pokrycie, są tanie i mogą być wykorzystywane zarówno w przypadku domów jednorodzinnych, jak i magazynów czy hal produkcyjnych. Dlaczego blacha trapezowa coraz bardziej popularna?

Blachy trapezowe – niedrogie a zarazem trwałe pokrycie

Nazwa blachy trapezowej pochodzi od jej kształtu – arkusze mają przetłoczenia w przypominające trapez. Proces jej montowania jest bardzo prosty – poradzi sobie z tym każda ekipa budowlana. Budulec ten jest ceniony również z uwagi na walory ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i montaż nie pociągają za sobą wielkich kosztów. Z uwagi na niewielką cenę materiału i bezproblemowy montaż, blacha trapezowa jest coraz szerzej wykorzystywana do wykonywania pokryć dachowych i może być świetną alternatywą dla droższej blachy na rąbek stojący. Rozwiązanie to charakteryzuje się doskonałą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową utrzyma się w dobrym stanie przez kilkanaście lat. Do tego jest bardzo lekki, dysponuje wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne i szkodliwe czynniki atmosferyczne.

Gdzie może być zastosowana blacha trapez?

Blacha trapezowa świetnie sprawdzi się w roli pokrycia dachu domu jednorodzinnego o nieskomplikowanej bryle, przykładowo w stylu minimalistycznym. Korzystnie prezentuje się na budynkach z dachem o ogromnej powierzchni, pasuje zarówno do domów murowanych, jak i drewnianych. Może być także używana wszędzie tam, gdzie z najrozmaitszych względów nie można stosować standardowych dachówek ceramicznych. Trapez na dach będzie także doskonale prezentować się jako uwieńczenie magazynów, garaży albo obiektów gospodarczych. Blachę trapezową dachowe dachową powinno się zamawiać bezpośrednio od producenta. Dzięki temu mamy gwarancję, że towar jest najwyższej klasy i zaspokoi nasze oczekiwania. Producenci oferują bogatą gamę barw blach trapezowych, jak również akcesoria dodatkowe, m.in. rynny dachowe.

Dane adresowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08