Blachy na rąbek stojący – gdzie się je stosuje?

Chcesz zamówić blachę na rąbek? Odwiedź ten adres.

Blachy na rąbek stojący to coraz popularniejszy rodzaj pokrycia dachowego. Czym się odróżnia od pozostałych materiałów wykończeniowych? Dlaczego opłaca się je kupić? Prezentujemy te nowoczesne panele dachowe oraz sposoby ich zastosowania.

Panele dachowe na rąbek – do różnych stylów architektonicznych

Panele dachowe na rąbek wspaniale godzą funkcjonalność z atutami estetycznymi, dlatego zdobywają coraz większe grono zwolenników. Mocna i świetnie prezentująca się blacha na rąbek może być wykorzystywana zarówno w przypadku nowych budowli, jak i obiektach budowlanych, w których nieodzowna jest reperacja paneli dachowych. Ten materiał wykończeniowy może być położony na dachach dwuspadowych oraz płaskich, jak również tam, gdzie więźba jest złożona. Panele dachowe na rąbek są transportowane na teren budowy w postaci niezbyt wielkich arkuszy. Charakteryzują się bezproblemowym i równocześnie szybkim montażem. Takie pokrycie dachowe bardzo dobrze komponuje się z rozmaitymi stylami architektonicznymi (na przykład ze stylem dworkowym czy minimalistycznym), a zarazem jest mocne i niepodatne na korozję.

Blachy na rąbek – alternatywa dla standardowych dachówek

Blacha na rąbek przewyższa standardowe dachówki pod względem użytej technologii oraz wytrzymałości. Panele dachowe są wytwarzane z grubej blachy i pokryte specjalną powłoką, która gwarantuje ochronę przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak promieniowanie słoneczne czy woda. Blacha na rąbek jest dostępna na rynku w kilku wariantach, co pozwala na dobranie jej do wymogów rozmaitych klientów. Nowoczesne pokrycia dachowe przyczyniają się również do obniżenia kosztów związanych z budową – wyraźnie zmniejszają liczbę odpadów, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Postanawiając o wykorzystaniu blachy na rąbek, warto kupić ten materiał wprost w sklepach budowlanych.

Dane adresowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08