Komu zlecić budowę domów drewnianych?

budowa domów drewnianych, budowa domów drewnianych Małopolska

Szereg osób marzy o wybudowaniu własnego domu. Niemałej liczbie z nich udaje się urzeczywistnić to marzenie. Jeszcze jakiś czas temu w naszym krajobrazie przeważały domy w kształcie zwykłego pudełka. Nie wzbudzały one zachwytu ani wyglądem, ani funkcjonalnością. Cechowały się też dużymi stratami energii. Aktualnie wygląda to diametralnie inaczej. Niezwykle chętnie decydujemy się na domy z drewna, które stanowią połączenie znanego od pokoleń stylu podhalańskiego z nowoczesnymi rozwiązaniami.

Budowa domów drewnianych – jak doskonale połączyć tradycję oraz nowoczesność?

Domy wznoszone z drewna to teraz najlepszy przykład na to, jak skutecznie można łączyć klasyczny styl podhalański z innowacyjnymi rozwiązaniami, które zapewniają nam wygodę. Styl góralski – bo tak w wielu wypadkach nazywa się także styl podhalański – to kwintesencja doskonałego gustu. Małe okna, charakterystyczny dach , który pokryto gontem, weranda bądź balkon – to najbardziej charakterystyczne cechy domu, który wybudowany został właśnie w stylu podhalańskim. Aby jednak tego rodzaju dom był nowoczesny, architekci sięgają po liczne przeszklenia, chętnie wprowadzają również inne nowatorskie materiały. Taki dom może być również energooszczędny. W tym celu architekci stawiają na zwartą bryłę domu, polecają dobór właściwych okien oraz właściwe ocieplenie. Domy z drewna wzniesione w stylu podhalańskim połączonym z nowatorskimi elementami spotkać można nierzadko w w jednej części Polski. Jest to rzecz jasna Małopolska, na terenie której położone jest piękne Podhale.

Budowa domów drewnianych –powierz projekt fachowcom

Wykonanie doskonałej jakości projektu domu drewnianego będącego połączeniem stylu podhalańskiego z elementami nowoczesnymi naprawdę nie należy do łatwych. Z tego powodu najlepiej jest zlecić to zadanie fachowcom. Dokładnie tak samo jest już podczas budowy domu. Tylko wówczas będzie można mieć pewność, że dom będzie prezentował się świetnie, a jednocześnie będzie trwały i komfortowy w użytkowaniu.

Dane adresowe:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]