Rodzaje kontenerów budowlanych

Znajdź kontenery na gruz.

Kontenery na odpady pełnią bardzo ważną funkcję w czasie wykonywania robót remontowo-budowlanych – umożliwiają zgodne z prawem usunięcie pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i pozostałych czynnościach. Jakie kontenery budowlane są dostępne na rynku? Gdzie można je zamówić?

Kontener budowlany – postaw na wysoką jakość

Na rodzimym rynku produkcją trwałych i pojemnych kontenerów budowlanych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w swojej ofercie posiada m.in. kontenery na gruz oraz kontenery na złom. Z tego typu pojemników korzystają nie tylko firmy budowlane, ale też podmioty zajmujące się wynajmem kontenerów stalowych, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które nie licząc śmieci wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują również gruz betonowy i ceglany, złom oraz innego rodzaju odpadki poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku możemy wybierać ze sporej ilości typów pojemników na odpady. Są pojemniki z plandeką, kontenery z pokrywą, otwarte, muldy asymetryczne i symetryczne, kontenery stalowe oraz wiele innych modeli. Wśród dostępnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najchętniej używane są modele hakowe, samowyładowcze, a także rolkowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie w zakładzie produkcyjnym albo na budowie. W zależności od zapotrzebowania można zaopatrzyć się w kontener otwarty lub z pokrywą. Na placach budowy częstokroć wykorzystywane są też kontenery do transportu materiałów sypkich – z reguły są to modele samowyładowcze, gdyż można je prędko rozładować.

Dane adresowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]