Catering imprezowy – najlepsze napoje, przekąski i dania na eventy

Catering na imprezy Kraków - usługa na miarę Twoich potrzeb.

Okres letni obfituje w nadzwyczaj popularne w ostatnim czasie pikniki firmowe i eventy na świeżym powietrzu, ale w rzeczywistości przez cały rok w różnych miejscowościach kraju mają miejsce sympozja, gale czy benefisy. Wszystkie te imprezy potrzebują stosownej oprawy, której niezbędną częścią jest profesjonalnie przyszykowany i apetyczny catering. Idealnym rozwiązaniem jest zatrudnienie firmy oferującej wszechstronną usługę cateringu na imprezy.

Profesjonalny catering na imprezę – niezastąpiony na ważnych eventach

Masz zamówioną salę na imprezę lub zdecydowałeś się już na miejsce, gdzie urządzisz piknik? Wspaniale!! Teraz powinieneś zatroszczyć się o to, by uczestnicy imprezy mieli możliwość zjedzenia przepysznych trunków, przekąsek i gorących potraw. Miej na uwadze, że w przypadku ważnych gal nie wystarczy postawić stołu z cateringiem gdzieś na uboczu i liczyć na to, że uczestnicy obsłużą się na własną rękę. Istotna jest cała oprawa – wygodne ustawienie stołów, gustowne ozdoby, a także poprawne ułożenie sztućców i zastawy. Uczestnicy wydarzenia bez wątpienia docenią dodatkowo, jeśli posiłki będą podawać do stołu profesjonalni kelnerzy, a dania będą ułożone na talerzu jak w najlepszych restauracjach.

Dlaczego opłaca się skorzystać z oferty cateringu na imprezę?

Plusem zlecenia oferty cateringu imprezowego jest bezsprzecznie to, że zatrudniona do pomocy ekipa nie tylko przygotuje świetne posiłki, ale także gruntownie zadba o całą jego oprawę. Zakąski i potrawy będą dowiezione w wyznaczone miejsce, zespół firmy cateringowej ustawi oraz nakryje stoły, a następnie doświadczeni kelnerzy obsłużą uczestników w czasie wydarzenia. Na życzenie klienta, oraz jeśli pozwolą na to warunki wynajętej sali, kucharze mogą zabawić uczestników demonstracją live cooking, co dla gości może być niepowtarzalną szansą, żeby doświadczyć z bliska jak pracują zawodowi szefowie kuchni. Należy skorzystać z oferty firmy cateringowej, która funkcjonuje na rynku od wielu lat i która ma doświadczenie w przygotowaniu i obsłudze rozmaitego typu wydarzeń, zarówno tych takich na setki uczestników, jak i kameralnych. Podczas ustalania detali zamówienia zasugeruje ona, jakie napoje, przekąski oraz dania najlepiej sprawdzą się w danym przypadku, a w razie konieczności przywiezie własne zaplecze gastronomiczne na miejsce imprezy.

Dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]