Finger food catering – co to jest i kiedy warto go zamówić?

Potrzebujesz dowiedzieć się, komu zlecić catering kanapkowy? Nie zwlekaj! Koniecznie skieruj się na lastrada.pl/catering-eventowy/catering-koktajlowy/.

Urządzenie nawet dużego przyjęcia nie jest problemem, o ile posiadamy wystarczająco wolnego czasu na zamawianie koniecznych napojów i produktów, jak również następnie własnoręczne przyszykowanie z nich smakowitych przekąsek dla zaproszonych uczestników uroczystości. Wprawdzie nie wszyscy mają taką swobodę, ale nie znaczy to też, że powinno się zaniechać celebracji ważnego jubileuszu. W takim przypadku można poszukać oferty tzw.cateringu kanapkowego.

Finger food skonsumujesz na stojąco talerza

Finger food catering, a po polsku catering kanapkowy, to oferta skierowana głównie do firm, jakkolwiek zamawiają ją regularnie także osoby prywatne i rozmaite stowarzyszenia szykujące eleganckie bankiety. Polega ona na dostarczenie na uroczystość potraw z gatunku finger food, a więc niedużych przekąsek, które można zjeść bez zasiadania przy stoliku i nie korzystając ze widelca. Idealny finger food nie wymaga też wykorzystania talerzyka – to dosłownie danie na “raz”. Finger food to najczęściej tartoletki owocowe oraz warzywne, roladki lub kanapki. Ten rodzaj cateringu rewelacyjnie sprawdza się na imprezach, podczas których organizatorom zależy na poznaniu się wszystkich zaproszonych osób. Umożliwia on uczestniczenie w luźnych pogawędkach, a przy tym nie ogranicza interakcji wyłącznie do gości siedzących przy jednym stole.

Catering finger food – doskonała opcja dla imprez urządzanych w niedużych wnętrzach

Zarówno odbiorcy indywidualni, jak i biznesowi docenią atuty, jakie niesie zamówienie przyszykowania cateringu z przekąskami zewnętrznej firmie. Po pierwsze, w ten sposób rozwiązuje się problem związany z rozstawieniem stolików oraz stresu z planowaniem usadzenia uczestników bankietu. Przekąski oraz gorące i schłodzone napoje postawione są na wspólnym stole, do którego każdy podchodzi, kiedy chce. Jest to nadzwyczaj przydatne głównie w mniejszych wnętrzach, gdzie ustawienie optymalnej liczby stołów byłoby kłopotliwe. Catering bazujący na przekąskach od razu sprawia też, iż bankiet ma mniej poważną, luźniejszą atmosferę. Warto podkreślić, iż menu z małych przekąsek jest na ogół tańsze niż wykwintne kolacje, a jednocześnie daje większą swobodę dopasowania ich do wyborów żywieniowych gości eventu. Co istotne, catering finger food nie potrzebuje dostępu do sprzętu kuchennego, a to często stanowiło poważną przeszkodę przy planowaniu imprez w siedzibach firm.

Dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]