Organizacja imprez firmowych – odpowiedni lokal i catering to podstawa

Kliknij w to miejsce, jeśli interesuje Cię korzystna oferta sali do wynajęcia w Krakowie.

Imprezy organizowane przez firmy to nie tylko zloty integracyjne bądź plenerowe pikniki dla pracowników i ich rodzin, które mają za zadanie ukształtowanie trwałych więzi pomiędzy zatrudnionym i pracodawcą. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują ekskluzywne eventy, np. po to, żeby uczcić zdobyte kontrakty, jak również różnorodne kursy, bankiety dla wspólników biznesowych czy sympozja. Takie wydarzenia wymagają odpowiedniego planowania, zwłaszcza jeśli mają być wykorzystane potem w celu promocji marki.

Gdzie wyprawić galę firmową?

Jeżeli nie mamy w firmie dużych pomieszczeń, które nadają się do organizacji w nich bankietu, warto szukać usług wynajęcia lokali, które pomieszczą wszystkich podejmowanych uczestników wydarzenia. Kluczowe jest, aby miejsce, w którym urządzamy imprezę pasowało swoją stylistyką do charakteru urządzanego wydarzenia. Ekskluzywne gale dla akcjonariuszy firmy, podczas których celebrowany jest jej szczególny sukces, nie mogą mieć miejsca w byle jakiej sali. Powinno się w takich sytuacjach zorganizować event w jedynym w swoim rodzaju miejscu, które wyraźnie uwydatni doniosłość uroczystości. Natomiast jeżeli na imprezę sproszone zostaną osoby nie zamieszkujące w najbliższej okolicy sali trzeba wybrać lokal, znajdujący się w pobliżu bogatej bazy noclegowej, do której bez przeszkód można dojechać w kilkadziesiąt minut.

Organizacja imprezy firmowej – zagwarantuj gościom perfekcyjną obsługę

Organizując imprezę firmową nie wolno zlekceważyć tak istotnej kwestii, jak dostarczenie uczestnikom ciepłych oraz zimnych napojów i przekąsek. Zalecanym rozwiązaniem będzie powierzenie tego obowiązku profesjonalnej firmie cateringowej, która zatroszczy się nie tylko o przygotowanie i dowóz we wskazane miejsce wybornych potraw dla uczestników, ale też pomoże w doborze menu i zajmie się nakryciem stołów. Podczas ekskluzywnych gal wskazane jest także zapewnienie zaproszonym należytej obsługi. Powinno się zatem postawić na pomoc firm cateringowych zatrudniających w swoim składzie zawodowych szefów kuchni, którzy przyszykują nie tylko pyszne, lecz i rewelacyjnie wyglądające dania, jak również kelnerów, którzy zaserwują potrawy do stołu w szykowny sposób.

Dane adresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]