Organizacja przyjęć okolicznościowych – postaw na kompleksowe usługi

Szukasz korzystnej oferty sali na przyjęcie? Doskonale trafiłeś! Skieruj się na palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/.

Gdy ktoś wspomina o organizacji wielkiej uroczystości rodzinnej, najczęściej naszym błyskawicznym skojarzeniem jest ceremonia ślubna wraz z weselem. Jednakże ogromne przyjęcia okolicznościowe, na które czasem sprasza się grono krewnych z dalekiej i bliskiej rodziny, to też imprezy z okazji 18-tych urodzin, chrzciny oraz komunie. Kiedy wykaz zaproszonych gości jest długi, przeważnie nie jesteśmy w stanie zorganizować przyjęcia oraz przyrządzać posiłków dla uczestników we własnym zakresie. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie stosownego do okazji lokalu.

Na co zwrócić uwagę wybierając salę na organizację przyjęcia okolicznościowego?

Każdy rodzaj imprezy wiąże się z innymi potrzebami uczestników. W razie imprezy o typowo rozrywkowym charakterze, jak np. osiemnastka lub przyjęcie imieninowe, , na której bawić się będą głównie dorośli, uczestnikom trzeba zagwarantować nie tylko miejsce, w którym skonsumują w spokoju posiłek, ale i salę taneczną. Z kolei przyjęcia, w których dużą część uczestników stanowią najmłodsi, jak komunie albo chrzty, warto wyprawić w miejscu, które poza wynajęciem sali wewnątrz obiektu oferuje także przestrzeń w ogrodzie. Dzięki daniu maluchom możliwości zabawy w plenerze będziemy mieć pewność, iż nie znudzą się za szybko przyjęciem i nie będą domagać się wczesnego powrotu do domu. Potrawy serwowane uczestnikom też wypada dobrać do okazji. Planując takie wydarzenie zaleca się zatem skorzystać z pomocy firmy trudniącej się cateringiem, która zadba o wyśmienite dania, zimne i ciepłe napoje oraz bufet z zakąskami.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – zabawy okolicznościowe w dworskich salach lub w plenerze

Znalezienie sali na organizację imprezy okolicznościowej w Małopolsce, zwłaszcza w dużych miejscowościach, nie jest wielką trudnością, ale niewiele ofert może sprostać Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w Balicach nieopodal Krakowa. Od dziesiątek lat w iście królewskiej oprawie odbywają się w nim przyjęcia komunijne, chrzty i – oczywiście – zabawy weselne, które każdy z gości zapamięta na lata. W Pałacu można zarezerwować jedną lub kilka sal, w których bez trudu można podjąć ogółem do 130 osób. A jeżeli przyjęcie ma być zorganizowana w plenerze, to ogród przed Pałacem pomieści blisko 300 gości. Co ważne, obsługująca Pałac Radziwiłłów firma cateringowa gwarantuje kompleksową obsługę przyjęcia okolicznościowego, od rozstawienia i przystrojenia stolików, przez dostarczenia menu, aż po doświadczoną załogę kelnerów i szefów kuchni.

Dane adresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]