Organizacja przyjęć weselnych – zadbaj o wszystkie szczegóły

Wejdź w to miejsce, jeżeli ciekawi Cię aktualna oferta przyjęcia weselnego.

Ślub i odbywające się po nim uroczystości weselne to dzień, o którym rodzina młodej pary oraz sproszeni goście będę mówić przez wiele kolejnych miesięcy, a nieraz wręcz lat. Jeśli nowożeńcy postanowią zorganizować przyjęcie dla ogromnej ilości osób, pierwszym wyzwaniem, jakie przed nimi się pojawi, jest wybór odpowiedniej sali weselnej, w której uczestnicy będą bawić się w ten niepowtarzalny wieczór w wygodnych warunkach.

Dom weselny – sprawdź jego odległość od kościoła i pojemność

Wybierając lokal na wesele nowożeńcy musi wziąć pod uwagę parę bardzo istotnych okoliczności. Na wstępie musi ustalić ilość uczestników zabawy, by być pewnym, że w wybranej sali weselnej bez trudu znajdzie się tyle przestrzeni dla wszystkich. Zaproszeni muszą mieć wyznaczone miejsce ich przy stole, ale istotne jest także, żeby mieli gdzie tańczyć. Poza tym nowożeńcy powinni zwrócić uwagę na to w jakim dystansie od miejsca ślubu położony jest dom weselny i czy dojazd do niego będzie bezproblemowy. Jeśli na uroczystość zaproszona jest rodzina i przyjaciele z odległych krańców Polski, należy szukać lokalu na wesele, w pobliżu którego znajduje się rozbudowana sieć hoteli. Następną kwestią jest sama organizacja przyjęcia weselnego, czyli dekoracja stołów, zamówienie zespołu muzycznego oraz obsługi kelnerskiej i przygotowanie menu. Takie tematy mogą przerosnąć możliwości pary młodej, toteż warto wybrać ofertę domów weselnych, które proponują pomoc w obszarze wszechstronnej organizacji przyjęcia ślubnego.

Lokal na wesele dla młodych par z z południa Polski

Młode pary z południa Polski, zwłaszcza z okolic Krakowa, mogą urządzić przyjęcie weselne w niezmiernie malowniczym obiekcie, jakim jest Pałac Radziwiłłów położony w Balicach. W jego wnętrzach przyjęcia ślubne odbywają się od wielu dekad, a każde z nich ma zniewalającą oprawę. Pałac ma cztery pomieszczenia zdolne podjąć ponad stu gości. Przyjęcie można zorganizować też w plenerze przed Pałacem, a wówczas brać udział w nim zdoła bez mała ok. 350 zaproszonych. Zaletą tego domu weselnego jest to, że usytuowany jest jedynie 12 km od Krakowa, który ma niesłychanie bogatą bazę noclegową. Dojazd gości z kościoła do Pałacu nie będzie zwykle trwać dłużej niż 30-40 minut.

Dane adresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]