Organizujesz spotkania biznesowe? Rozważ zamówienie cateringu firmowego

Zamów catering biurowy.

Negocjacje biznesowe, szkolenie czy konferencja – każde pokaźniejsze przedsiębiorstwo zapewne w końcu stanie przed problemem przygotowania eventu tego rodzaju. Łączy się to z różnymi zadaniami, które z reguły nie wchodzą w zakres obowiązków wypełnianych przez pracujące tam osoby, jak np. przyszykowanie napojów i przekąsek dla jego zaproszonych gości. Jeśli na urządzanym wydarzeniu mają pojawić się ogromne tłumy, opłaca się skorzystać z oferty cateringu dla firm.

Catering biurowy – przekąski, które można szybko zjeść

Warsztaty oraz sympozja biznesowe to spotkania, które zwykle trwają po 5-7 godzin, nierzadko także przez 2-3 dni. Ich uczestnicy dostają szczegółowy grafik prelekcji, pomiędzy którymi wskazane są średnio dwie kilkunastominutowe przerwy, w czasie których trudno jest spożyć pełny posiłek w pobliskiej jadłodajni. Dlatego niezbędne jest zagwarantowanie gościom napojów oraz niewielkich przekąsek, które mogą błyskawicznie spożyć w ciągu przerwy, a jeśli organizator zezwoli, również zanieść na salę, w której trwa prelekcja. Przedsiębiorstwa oferujące usługę cateringu dla firm zajmują się wyposażeniem stołu z zimnymi i gorącymi napojami, głównie z herbatą oraz kawą, jak również z małymi przekąskami, które można skonsumować bez obaw o ubrudzenie rąk czy odzieży. Usługa cateringu biurowego obejmuje również udostępnienie urządzeń do przygotowania napojów gorących.

Bufet kawowy – ważna część warsztatów biznesowych

Przerwa kawowa jest nadzwyczaj istotna, pozwala wszak uczestnikom odprężyć się po wielu godzinach intensywnego skupienia. Dodatkowo jest to również szansa nawiązania rozmowy z pozostałymi gośćmi oraz obgadania w swobodnej atmosferze zagadnień poruszanych na spotkaniu. Automat z herbatą i innymi napojami, który stoi na stołówkach biurowców, nie ma szans sprostać profesjonalnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Goście prestiżowych sympozjów lub płatnych warsztatów nie powinni wszak pić z papierowych kubków, spożywając przyniesione z domu czy też zakupione po drodze w na stacji benzynowej sandwicze. Zamówienie usługi cateringu dla firm podniesie więc prestiż spotkania i zarazem pokaże, że jego organizator pomyślał też o dobrym samopoczuciu uczestników.

Dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]