Parking monitorowany w Balicach – stała ochrona i transfer na lotnisko

Więcej szczegółów o parking lotnisko Kraków Balice uzyskasz tu.

Kluczowe atuty lotów samolotem, które sprawiły, że tego typu transport zdobył niebywałą popularność, to wygoda, szybkość i możliwość dotarcia nawet w najbardziej oddalone miejsca świata. Wyjazd, którego elementem jest przelot, łączy się jednakże z kilkoma uciążliwościami, z których najpoważniejszą jest bezsprzecznie konieczność dojechania do portu lotniczego – a masa osób w tym celu musi wszak przebyć setki kilometrów. Tak daleką drogę najlepiej jest pokonać własnym autem. Co jednakże uczynić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego zaparkowaniu dojechać do portu lotniczego? Te oraz inne problemy łączące się z przyjazdem na lotnisko swoim samochodem rozwiąże skorzystanie z dobrze przygotowanego parkingu w sąsiedztwie lotniskaobsługującego lokalnych oraz międzynarodowych przewoźników.

Monitorowany parking przy lotnisku w Krakowie – zarezerwuj miejsce online

Podróżujący z portu lotniczego w krakowskich Balicach mogą bez przeszkód rozplanować swoją podróż tak, aby do lotniska dotrzeć swoim autem. Na miejscu mogą zostawić go na utwardzonym parkingu położonego obok samego lotniska. W czasie podróży nie muszą naturalnie zamartwiać się o swoje auto, ponieważ parking zapewnia jego pełną ochronę. Bezpieczeństwa naszych 4 kółek pilnować będą stróże, a posiłkowe zabezpieczenie stanowi system monitoringu. Korzystanie z usług parkingu ułatwia możliwość rezerwacji przez internet, dlatego nie musimy martwić się, że po przyjeździe na miejsce nie będziemy mieli gdzie zaparkować. Cały teren parkingu jest prócz tego utwardzony, co jest niezwykle przydatne w czasie opadów śniegu czy też deszczu.

Parking przy lotnisku w Krakowie – gwarancja wsparcia zespołu

Jeżeli wybierzemy ofertę parkingu monitorowanego przy porcie lotniczym możemy spodziewać się też licznych ułatwień, dzięki którym podróż przebiegnie bez kłopotów. Najważniejszym z nich jest z całą pewnością możliwość skorzystania z przewozu z parkingu na lotnisko, którego koszty wliczone są w cenę opłaty za parkowanie. Ponadto podróżni mogą liczyć na wsparcie pracowników parkingu w nagłych wypadkach, jak np. rozładowany akumulator albo ujście powietrza w oponach.

Dane adresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]