Parking przy lotnisku w Krakowie – zostaw tu samochód przed wyjazdem

Interesuje Cię oferta parkingu Balice? Wejdź na pandaparking.pl, aby dowiedzieć się więcej.

Podróż samolotem jest popularnym środkiem transportu, preferowanym przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim wsiądziemy do samolotu, żeby udać się na wycieczkę musimy dojechać do portu lotniczego. O ile zdamy się na transport publiczny, nasze zmartwienia w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z prywatnego auta, lecz to rodzi pytanie: gdzie go zostawić w trakcie naszego wyjazdu?

Twoje auto pod opieką – długoterminowy parking przy lotnisku

Oczywiście najłatwiejszym wyjściem jest poprosić znajomego lub członka rodziny o podrzucenie pod port lotniczy, a następnie o odbiór po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność zorganizować sobie taki transport, gdyż mnóstwo wylotów odbywa się nocą lub w godzinach roboczych. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu dużych lotnisk, przykładowo w Balicach w pobliżu Krakowa, utworzyły się całodobowe parkingi, na których niewielkim kosztem możemy postawić auto na dłuższy czas. Korzystanie z takich parkingów jest w pełni bezpieczne – naszego samochodu pilnuje profesjonalna ochrona, , a pozostawione tam auta objęte są ubezpieczeniem na czas postoju.

Rezerwacja miejsca, pomoc techniczna, transfer na lotnisko – co oferują parkingi w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach zazwyczaj oferują też inne udogodnienia. Na przykład te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa gwarantują całodobowo swoim klientom transfer na lotnisko, dzięki czemu dostaniemy się do portu lotniczego w pięć minut i to wraz z bagażami. Obsługa parkingu zabierze nas z lotniska też po powrocie. Gdy w naszym samochodzie wyładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych znajdą tam odpowiednią stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i zyskać pewność, że mieści się w dozwolonych limitach.

Dane adresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]