Pozycjonowanie www w Krakowie – jak dotrzeć do klientów?

Zleć pozycjonowanie stron Kraków.

Ogólna dostępność internetu oraz wygoda użycia go do wyszukania potrzebnych usług i produktów przyczyniła się do tego, że każde przedsiębiorstwo chce teraz zaistnieć w sieci. Rzecz jasna, samo założenie strony firmowej nie zagwarantuje, że potencjalni klienci do nas trafią – kluczowa jest przecież obecność na pierwszych pozycjach w wynikach wyszukiwania. Dużo małych przedsiębiorstw, które działają wyłącznie w określonym województwie lub wręcz w jednej miejscowości, na przykład w Krakowie bądź w Gdańsku, zastanawia się, czy opłaca się im pozycjonować i optymalizować stronę firmową. Tymczasem odpowiedź jest jedna – tak!

Pozycjonowanie lokalne – daj się zauważyć w swojej miejscowości

Użytkownicy sieci poszukując w wyszukiwarkach ofert usług lub sklepów używają najczęściej fraz lokalnych, to znaczy mających w składzie nazwę danej miejscowości, przykładowo “malarz kraków”, “piekarnia kraków” lub “sklep plastyczny kraków”. Tym samym pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla niewielkich firm na pokazanie swoich usług ewentualnym klientom, przebywającym w danym mieście. Oferta pozycjonowania dla przedsiębiorstw regionalnych posiada wszelkie cechy tradycyjnego pozycjonowania. Odróżnia się zasadniczo tym, iż strategia SEO skierowana jest na przyrost widoczności głównie fraz lokalnych, przykładowo przez wdrożenie zoptymalizowanego pod owe frazy treści, uruchomienie i optymalizację wizytówki GMF czy pozyskiwanie linków z tzw. NAP-ami, które pozwalają wyszukiwarkom powiązać stronę z daną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla podmiotów z Krakowa

Agencja SEO4.net z Krakowa zajmuje się tworzeniem stron internetowych oraz optymalizacja, pozycjonowaniem od ponad dekady. W trakcie tych lat świetnie poznaliśmy miejscowy rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu regionalnym podmiotom poprawić widoczność ich stron www i tym sposobem pozyskać nowych odbiorców. Oferujemy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie poprawę treści, optymalizację techniczną strony oraz pozyskiwanie linków. Nad wypełnieniem planu zgodnie z uzgodnionym harmonogramem działań czuwa osobisty opiekun, a za pomocą autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może kontrolować na bieżąco efekty pozycjonowania.

Dane adresowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]