Profesjonalne sprzątanie grobów

Zamów sprzątanie grobów Kraków na www.pong-malopolska.pl.

Oblicze pomników naszych bliskich jest wyrazem naszego szacunku. Często jednak nie mamy chwili, by się nimi zająć – nawet, jeśli pomniki zlokalizowane są w tym samym miejscu, w którym żyjemy. Prawdziwe problemy stają się naszym udziałem zaś, jeśli naszych bliskich pochowaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w takich przypadkach na opiekę nad grobami z pewnością nie będziemy mieli czasu. Nie sprawia to jednak, że pomniki muszą pozostać zaniedbane – doskonałym wyjściem okaże się wtedy płatna opieka nad grobami. Co nam daje opisywana pomoc?

Zainteresowanie opieką nad grobami – skąd się bierze?

Na taką pomoc stawiają nie tylko ludzie, którym brak czasu – wśród klientów specjalizujących się w tym firm łatwo znaleźć także osoby w podeszłym wieku, które na sprzątanie grobów zmarłych bliskich po prostu nie mają zdrowia. Przedsiębiorstwa, których domeną jest opieka na grobami nierzadko oferują również inne usługi, czyli montaż ławek lub pomoc w załatwieniu najtrudniejszych formalności lub poprawienia napisów.

Koszty opieki nad grobami

Ceny, które należy opłacić osobom czuwającym nad grobami naszych najbliższych są naprawdę różne. Zależą zwłaszcza od zakresu usług – jeśli decydujemy się na tylko jednorazowe sprzątanie, zapłacimy od trzydziestu od czterdziestu PLN. Gdy jednak chcielibyśmy, by przedsiębiorstwo czyściło grób regularnie, powinniśmy liczyć się z wydatkiem rzędu 400 złotych rocznie. Nie zapominajmy, iż koszty uzależnione są również od wielkości grobów, a najdroższe okazuje się czyszczenie familijnych grobowców.

Dane adresowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]