Jakie kufry na motor

Jeśli potrzebujesz kufrów Givi, powinieneś odwiedzić tę stronę.

Nie ma znaczenia, czy jesteś wielbicielem dalekich wycieczek motocyklowych, czy na motocyklu dojeżdżasz do pracy – prawdopodobnie nagminnie musisz przetransportować jakiś bagaż, a jak pewnie wiesz, nie zawsze jest to łatwe. Co poniektóre przedmioty z pomyślnością przetransportujesz w plecaku, jakkolwiek nie wszystko się tam zmieści. Jednym z w najwyższym stopniu wygodnych i bezpiecznych sposobów na przewóz bagażu będzie kufer na motor. Jakkolwiek który kufer na motocykl wybrać?

Kufry motocyklowe – rodzaje / Kufry na motocykl – wersje / Kufry do motocykla – odmiany / Typy kufrów motocyklowych

Kufry motocyklowe dzieli się na kufry centralne i boczne. Kufer na motocykl centralny to taki kufer, który jest instalowany na tyle motocykla, kufry boczne natomiast instaluje się po jego lewej i prawej stronie.
Oba warianty kufrów mają swoje zalety. Kufry centralne są znacznie bardziej pojemne i stabilne, a na domiar tego – po zamontowaniu na nie stosownej nakładki – mogą służyć jako oparcie, co poprawia wygodę jazdy.
Kufry boczne są nie mniej bezpieczne, możesz je kupić pojedynczo bądź od razu w zestawie. Są niezmiernie zróżnicowane, właśnie dlatego zanim dokona się kupna, należałoby zaznajomić się ze szczegółowymi opisami poszczególnych produktów – i kupić taki kufer, który najodpowiedniej odpowiada naszym wymaganiom.

Kufry na motocykl marki GIVI / Kufry motocyklowe marki GIVI / Kufry do motocykla marki GIVI / Kufry motocyklowe GIVI

Nie powinieneś wybierać pomiędzy centralnym a bocznym kufrem do motocykla – z powodzeniem zamocujesz jednocześnie oba rodzaje, a to pozwoli Ci przetransportować jeszcze większą ilość bagażu.
Dokonując definitywnego wyboru kufra na motor, zwróć szczególną uwagę nie jedynie na cechy produktu, jakkolwiek także na jego markę. My polecamy w szczególności firmę GIVI, która na kolosalne doświadczenie w produkcji kufrów motocyklowych oraz idealny stosunek jakości do ceny. Kufry do motocykla GIVI są trwałe i funkcjonalne – a to najistotniejsze.

Dane adresowe:
MOTO-TOUR
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: 602 138 128
E-mail: [email protected]