Potrzebny sprzęt dla motocyklisty

Kup sprzęt dla motocyklisty.

Trzeba pamiętać, że motocykl to jeszcze nie koniec wydatków. Aby nasycać się z jazdy wygodnej i bezpiecznej, a przy tym zgodnej z regulacjami, wypada zainwestować w sprzęt motocyklowy. Czy zdajesz sobie sprawę z tego, jakie akcesoria są niezbędne i w jakim miejscu je kupić? Objaśniamy wszystko w tym artykule!

Który sprzęt motocyklowy musisz nabyć?

Kask to – według polskich regulacji – obowiązkowy szczegół wyposażenia zarówno motocyklisty, jak i jego pasażera. Nie jest jednakże powiedziane, jakiego typu musi być to kask, ważne jest tylko to, by spełniał normy bezpieczeństwa. Możesz wobec tego wybierać z wielu kasków dostępnych w punktach sprzedaży motocyklowych.
Następny sprzęt motocyklowy, jaki stanowi wyposażenie obowiązkowe, to oświetlenie, a do tego prędkościomierz, lusterka, błotniki, hamulce, tłumik wydechu i ogumienie pneumatyczne (każde z nich musi spełniać wskazane przez przepisy warunki). Jak widać, każdy z tych sprzętów to wyposażenie motocykla – motocyklista powinien mieć wyłącznie wymieniony już kask. Należałoby niemniej jednak zadbać o pomocnicze akcesoria motocyklowe, które poprawią komfort jazdy, takie jak dobre ubranie oraz buty czy kufry i sakwy, pozwalające bezpiecznie przetransportować bagaż. Wszystko co istotne dostaniesz w kompetentnym sklepie motocyklowym.

Gdzie zakupić akcesoria motocyklowe? Sklep internetowy lub stacjonarny?

Jak wybrać sklep z dodatkami motocyklowymi? / Jakim sposobem wybrać sklep motocyklowy?
Gdzie nabyć sprzęt czy akcesoria motocyklowe? Sklep internetowy będzie równie poprawnym wyborem jak stacjonarny. Niewątpliwą zaletą stacjonarnego sklepu motocyklowego jest fachowa obsługa, którą wolno poprosić o wskazówkę, niemniej jednak w sklepie internetowym także jest ona dostępna, chociaż potrzebuje kontaktu telefonicznego czy też ewentualnie mailowego.
Wyższością internetowego sklepu z akcesoriami motocyklowymi będą interesujące ceny, często bardziej przyjacielskie niż w sklepie stacjonarnym. Z kolei punkt stacjonarny pozwala obejrzeć sprzęt przed kupnem.
Jaki w związku z tym punkt sprzedaży z akcesoriami motocyklowymi wybrać, stacjonarny czy internetowy? Można pogodzić obie opcje – niektóre sklepy, np. sklep motocyklowy Moto-way, dysponują zarówno sklepem internetowym, jak i sklepami stacjonarnymi (w wypadku Moto-way znajdują się one w Poznaniu oraz Krakowie).

Dane adresowe:
Moto-Way Sp. z o.o.
Prosta 40
30-814 Kraków

Mob.: 696 505 026
E-mail: [email protected]